Salon z Pasją - fryzjerstwo, manicure, pedicure, tipsy, makijaż, Warszawa, Bemowo, Bielany, Zoliborz, Kochanowskiego 47


Strona główna »

Aktualności »

Cennik usług »

Galeria zdjęć »

Nasz zespół »

Kontakt »


Manicure hybrydowy

Nowy zabieg upiększania paznokci, który gwarantuje nieskazitelnie wyglądające paznokcie do 14 dni!

Wszystkie marzymy o tym, aby nasze paznokcie wyglądały nienagannie - były zadbane, lśniące i pięknie pomalowane. Nie zawsze jest to jednak łatwe do osiągnięcia. Zapewne niejednej z nas zdarzyło się rozmazać lakier tuż po zrobieniu manikiuru lub pedikiuru czy też zarysować idealnie pomalowane paznokcie, np. kluczykiem do samochodu.

Niejednokrotnie też misternie przygotowany manikiur nie miał szans w doskonałym stanie doczekać do wielkiego wyjścia, na które się szykowałyśmy, bo zniweczyły go obowiązki domowe. Od dziś takie sytuacje już nie będą cię martwić! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta!

Nowatorskie zabiegi upiększania paznokci - manikiur i pedikiur hybrydowy, który daje 100-procentową gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Metoda ta jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel, a równocześnie jest wytrzymała jak akryl. Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu), zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem na urlop czy dłuższy wyjazd, można też bez obaw wykonać go na kilka dni przed ważną uroczystością.

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i trwa nie dużej niż 60 minut, co w porównaniu z pracochłonnym i czasochłonnym nałożeniem akrylu lub żelu (ok. 2 godz.) ma duże znaczenie dla kobiet ceniących sobie czas i wygodę.

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokci u dłoni lub stóp, odsunięcia skórek oraz opiłowania. Następnie stylistka paznokci kolejno nakłada na płytkę:

- bazę ,
- kolor ,
- utwardzacz .

Warstwy emalii są kolejno utrwalane lampą UV. Tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche, a w razie potrzeby można je samodzielnie przemalować kryjącym lakierem.

Jak usunąć manicure hybrydowy?

Usunięcie stylizacji można dokonać tylko w salonie, wymaga bowiem specjalnego płynu na bazie acetonu, a nie zwykłego zmywacza. Zabieg jest łatwy i szybki, trwa ok. 10 minut.

Stylistka paznokci nasącza płynem specjalne płatki i przykłada je do samych płytek, aby wyeliminować kontakt acetonu z naskórkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem »2009-2016 © Salon z Pasją, ul. Kochanowskiego 47, 01-864 Warszawa | Tel. (22) 412 91 91 lub 796 868 030
Fryzjer Cennik usług Artykuły Lokalizacja Manicure hybrydowy Manicure japoński Nasz zespół Kontakt